background

Yeşil Lojistik

Yeşil Lojistik

CANMAR; doğayı ve çevreyi korumanın, en yaşamsal ve temel görevlerinden biri olduğunun bilinciyle kurulduğu günden bugüne Yeşil Lojistik konusunda samimi çözümler üretmekte, çevreci lojistik uygulamalarını faaliyetlerinin merkezine almaktadır. Canmar, Intermodal taşımacılık sistemi ile karayolu taşımacılığına oranla çevreye daha az zarar vermekte, her ay 850 futbol sahası büyüklüğünde ormanı kurtaracak CO2 emisyon azaltımı gerçekleştirmekte ve dünyanın etrafında 365 tur atmasına imkan verecek dizel tasarrufu yapmaktadır.

Canmar, şirketlerin gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerine düşen görevi yerine getirmesine olan inanç ile iş modellerini ve süreçlerini çevreye duyarlı olarak düzenler, çalışanlarını bilinçlendirici ve doğal hayatı korumak için çalışmalarını yürüten sivil toplum kuruluşları ile işbirlikleri yürütür.

Çevreyi korumak Canmar'ın en önemli kurumsal değerlerinden biridir

Doğa ve çevre konusunda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyerek; faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek çevresel riskleri tespit etmekte ve yasal mevzuatlara uygun olarak bertarafının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Tema Logo
Canmar daha yaşanabilir bir dünya için çalışır

Doğal kaynakların tükendiği, yaşam alanlarının kısıtlandığı ve insanlar tarafından doğaya verilen zararın her gün katlanarak arttığı dünyada, şirketlerin gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerine düşen görevi yerine getirmesine olan inanç ile Canmar, süreçlerini çevreye duyarlı olarak düzenlemek, çalışanlarını bilinçlendirmek, doğal hayatı korumak için çalışmalarını yürüten sivil toplum kuruluşlarına destek olmak amacıyla çalışmaktadır.

Tema Logo

Şeffaf Fiyatlandırma

Uluslararası tedarik zincirleri dünyası, sayısız bilinmeyen riskler ve zorluklar içerir.

Gerçek Zamanlı İzleme

Kapsamlı uygulamalarımızla müşterilerimizin tedarik zincirlerinin tamamen uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Depo Depolama

Ürününüze, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak depo faaliyetleri sağlıyoruz.

Hizmet Detayları

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..