Perakende / Tekstil Lojistiği

Perakende / Tekstil

Perakende / Tekstil

Perakende Tekstil lojistiği, ürün depolama ve dağıtımı, etiketleme ve paketleme, Hazır Giyim Lojistiği süreçleri hakkında hızlı çözüm önerileri için bize ulaşın.

Perakende / Tekstil Nedir?

Tekstil lojistiği, hazır giyim lojistiği ile iç içe yürütülen, Türkiye’de yürütülen en yoğun lojistik alanlardan biridir. Tekstil lojistiği, tekstil endüstrisinde kullanılan hammadde ya da kullanılan diğer yardımcı maddelerin taşımacılığını içerir. Hazır giyim lojistiği ise seri üretimden geçerek satışa hazır olan giyim ürünlerinin ve aksesuarların depolanmasını ve paketlenmesini içermektedir.

Ülkemizde zaman geçtikçe artan hazır giyim talebi, tekstil endüstrisindeki üretimi de oldukça tetiklemiştir. Geçmiş yıllarda mevsimsel olarak artan tekstil ve hazır giyim ürünleri artık her ay hatta her hafta çıkan yeni koleksiyonlar ya da moda akımları ile hızlı tüketilen bir sektöre dönüşmüştür. Farklı tüketici profillerine hitap etmek amacıyla ürün ve hammadde çeşitliliğindeki artış bu ürünlerin ayrıştırılmasını ve paketlenmesini üreticiler ya da alıcılar için zorlaştırdığından, tekstil ürünleri ve hazır giyim lojistiği tüketici ve üreticilerin talebini karşılamak için büyük bir önem taşımaktadır.

İstatistikler Ve Grafikler

Şu anda Türkiye ve Avrupada'da mevcut olan en iyi lojistik ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan ve onlarca yıllık deneyimle bir araya gelen kalifiye personelimiz, tüm yüklerin mümkün olduğunca güvenli, emniyetli ve hızlı bir şekilde sevk edilmesini, nakledilmesini ve teslim edilmesini sağlar.

Perakende / Tekstil Hizmetler

• Üretim malzemesi yönetimi • Depolama ve dağıtım yönetimi • Sevkiyat -Mal kabu yönetimi ve dağıtım hizmetleri • Depolama ve dağıtım yönetimi • LOT, Seri No Bazında Envanter Kontrol. • Satış Sonrası Yedek Parça Yönetimi • Birleştirme ve Ayrıştırma Yönetimi

Perakende / Tekstil Lojistik Çözümler

Türkiye’nin önde gelen sektörlerinden biri olan Perakende / Tekstil sektöründe İş ortaklarımıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

perakende, tekstil, tasimaciligi
Neden Biz ?

Her gün müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışarak günümüzün karmaşık, belirsiz dünyasında aynı vizyonu sürdürmeye devam ediyoruz! Bu süre zarfında, depolama ve yük taşımacılığı ile ilgili tüm hizmetlerde uzmanlaştık. Dünyadaki tüm büyük havayolları ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Uluslararası tedarik zincirleri dünyası, sayısız bilinmeyen riskler ve zorluklar içerir.

Gerçek Zamanlı İzleme

Kapsamlı uygulamalarımızla müşterilerimizin tedarik zincirlerinin tamamen uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Depo Depolama

Ürününüze, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak depo faaliyetleri sağlıyoruz.

Hizmet Detayları

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

background
Sizin Paketiniz, Sizin Kurallarınız

Zamandan Tasarruf Sağlayan Dijital Nakliye !

Randevu Oluştur.