Otomotiv Lojistiği

Otomotiv Lojistiği

Otomotiv Lojistiği

Otomotiv Lojistiği, ürün depolama ve dağıtımı, kişiselleştirilebilir otomotiv taşımacılığı süreçleri ile verimli çözüm önerileri için bize ulaşın.

Otomotiv Lojistiği Nedir?

Otomotiv taşımacılığı ithal araçların ya da otomotiv yedek parçalarının elleçlenmesi ile başlayan ve bu ürünlerin antrepo alanlarına sevk edilmesini, gümrükleme işlemlerini, sevk öncesi yapılan çeşitli işlemleri, ürünlerin satıcı firmalara sevkini içerir. Aynı zamanda otomotiv lojistiği, ihraç edilecek araçların ya da yedek parçaların taşınmasını, araçlara yüklenmesini de kapsar.

Otomotiv lojistiği uzun ve zorlu bir süreçtir. Bu nedenle lojistik firmasının başarısı önem taşımaktadır. Canmar Lojistik, dinamik ekibi ile hızlı, çözüm odaklı ve güvenilir aksiyon alarak sorunsuz bir deneyimi garanti etmektedir. Otomotiv lojistiğinin sadece sevkiyat ve depolamadan ibaret olmadığının farkında olan Canmar Lojistik taşımacılığı gerçekleştirilen tüm ürünlerin firmaya özel olarak firma yükünü azaltarak tüm süreçte aktif olarak çalışmaya devam etmektedir.

Canmar Lojistik olarak oto taşıma sektöründe, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için konusunda uzman personelimiz ve geniş dağıtım ağımız ile hızlı, güvenilir, hasarsız ve zamanında teslimat ilkelerine sadık, standartlara uyan, çevreye ve doğaya saygılı bir iş modeli benimsedik.

İstatistikler Ve Grafikler

Şu anda Türkiye ve Avrupada'da mevcut olan en iyi lojistik ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan ve onlarca yıllık deneyimle bir araya gelen kalifiye personelimiz, tüm yüklerin mümkün olduğunca güvenli, emniyetli ve hızlı bir şekilde sevk edilmesini, nakledilmesini ve teslim edilmesini sağlar.

Otomotiv Hizmetler

• Üretim malzemesi yönetimi • Depolama ve dağıtım yönetimi • Sevkiyat -Mal kabu yönetimi ve dağıtım hizmetleri • Depolama ve dağıtım yönetimi • LOT, Seri No Bazında Envanter Kontrol. • Satış Sonrası Yedek Parça Yönetimi • Birleştirme ve Ayrıştırma Yönetimi

Otomotiv Lojistik Çözümler

Türkiye’nin önde gelen sektörlerinden biri olan Otomotiv sektöründe İş ortaklarımıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

chart
Neden Biz ?

Her gün müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışarak günümüzün karmaşık, belirsiz dünyasında aynı vizyonu sürdürmeye devam ediyoruz! Bu süre zarfında, depolama ve yük taşımacılığı ile ilgili tüm hizmetlerde uzmanlaştık. Dünyadaki tüm büyük havayolları ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Uluslararası tedarik zincirleri dünyası, sayısız bilinmeyen riskler ve zorluklar içerir.

Gerçek Zamanlı İzleme

Kapsamlı uygulamalarımızla müşterilerimizin tedarik zincirlerinin tamamen uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Depo Depolama

Ürününüze, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak depo faaliyetleri sağlıyoruz.

Hizmet Detayları

Otomotiv sektöründe ürün ve firma çeşitliliğinin fazlalığının vermiş olduğu yoğunluk teslim sürecini etkilemektedir. Ulusal Lojistik & Antrepo, otomotiv lojistiğinde de diğer alanlardaki hassaslığı ile çalışmakta, karşılaşılan sorunlara hızlı çözüm ve alternatifler üretebilmektedir. Mal tesliminde rota optimizasyonu ve iade edilen malların yönetimini en etkili şekilde gerçekleştirmektedir.

Uzun yıllardır yer almış olduğumuz lojistik ve antrepo sektörlerinde kazandığımız uluslararası deneyim otomotiv lojistiğinde Ulusal Lojistik & Antrepo farkını öne çıkarmaktadır. Ulusal deneyimin beraberinde yerel bakış açısı ve çözüm üretme becerileri sayesinde otomotiv taşımacılığındaki tüm süreçteki dengeyi en iyi şekilde sağlamaktadır.

Ulusal Lojistik mal kabul ve sevkiyat dışında depolama sürecini de verimli hale getirmeyi ve müşterilerine özel hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedef edinmiştir. Firmaların elleçleme yükünü en aza indirmek için de çeşitli hizmetler vermektedir. Bu hizmetler Otomotiv Lojistiğine uygun şekilde firmaların talepleri doğrultusunda uygulanmaktadır. Ulusal Lojistik kullanmakta olduğu Atlı Karınca Sistemi ile depolama sürecini klasik Otomotiv depolama süreçlerinden ayırarak aktif ilerleyen bir sürece dönüştürmüştür. Depolama sürecinde anlık stok takibi, stok analizi, sipariş ve sevkiyat yönetimi dışında ayrıştırma, paketleme ve farklı etiket ya da barkod uygulamaları ile Otomotiv Lojistiğinde üstün kalitesi ve hızı ile fark yaratmaktadır.

Otomotiv lojistiğinde dağıtım aşamasının ne kadar önemli olduğu tartışılmazdır. Ulusal Lojistik & Antrepo depo yönetimi sürecinde verdiği Paket Mühendisliği tasarımı desteği, paketleme ve gruplama işlemleri ile ürünleri kusursuz olarak dağıtıma hazırlamaktadır.

background
Sizin Paketiniz, Sizin Kurallarınız

Zamandan Tasarruf Sağlayan Dijital Nakliye !

Randevu Oluştur.