Hakkımızda

CANMAR Uluslararası Nakliyat, değerli büyüğümüz Ahmet ÇELİKCAN tarafından 1978 yılında Çelikcan Uluslararası Nakliyat ismiyle İzmir’de kurulmuştur. Kurulduktan hemen sonra T.C. Ulaştırma Bakanlığı’ndan G2 yetki belgesi almış ve yerli, yabancı nakliye şirketlerine acentelik hizmeti ile birlikte forwarding hizmeti de vermeye başlamıştır.

1992 yılına gelindiğinde şirket yönetimini 2. Kuşak devralmış ve bununla birlikte yeni bir oluşum içerisine girilmiş, özmal araç yatırımına yönelip, C2 yetki belgesi alınmıştır. Bu yeni oluşumla birlikte CANMAR mevcut hizmetlerine, kendi araç filosu ile uluslararası taşımacılık hizmetini de eklemiştir.

2016 yılında CANMAR yeni yatırıma yönelmiş, 13.000 m2 alanda içerisinde 2.000 m2 kapalı depolama alanı, 10.000 m2 açık depolama sahası, yönetim ve idari ofisleri, araç bakım-onarım atölyesini barındıran tesis inşaatını tamamlamıştır.

Günümüzde CANMAR, tamamı Euro5 ve Euro6 motor normlarına sahip, çevre dostu modern araç filosu, her çeşit yükü depolamaya uygun açık ve kapalı depoları, elleçleme, dağıtım-toplama hizmetleri, hava kargo hizmetleri ile bölge ihracat, ithalat ve imalatçılarına hizmet sunmaktadır.

Canmar Hakkında
Misyonumuz

Müşterilerimize hizmet sunduğumuz tüm alanlarda dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak, bununla birlikte hız ve zaman faktörünü daima ön planda tutmaktır.

Vizyonumuz

İlk günkü heyecan ile, sahip olduğumuz ilke ve değerleri asla yitirmeden, uluslararası alanda ismini duyurmuş, lojistiğin tüm argümanlarına sahip, sektöründe öncü bir marka olmak.