background

Karayolu Taşımacılık

Karayolu Taşımacılığı
baslik-alt-cizgi

Canmar Lojistik olarak, Türkiye’nin lokomotifi konumunda olan Uluslararası Karayolu taşımacılığı, ihracat ve ithalat yükleriniz için özmal araçlardan oluşan filomuzla müşteri memnuniyetini ilk planda tutan idari personeli, uzman sürücü kadrosuyla yıllardır sektörde kaliteli ve güvenilir lojistik hizmeti ve desteğini vermekteyiz. Doğru planlama, organizasyon ve zamanında teslimat ile gönderi ve yükleriniz, teslimat adreslerine güvenli ulaştırılmaktadır.

Firmamız Uluslararası Taşımacılıkta Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre hattında başta olmak üzere Komple ve Parsiyel Hizmet sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, taşımanın başlangıcından teslimine kadar yükün durumu hakkındaki tüm statü raporlarını göndermekteyiz. Uzman kadromuz, yükünüzle ilgili her türlü bilgi akışını tam zamanlı olarak size ulaştırmaktadır.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu taşımacılığı, komple ve parsiyel taşıma hizmetleri ile ihtiyaca göre araç ve diğer teknolojileri sunmaktayız.

Canmar Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Gerek seçkin tedarikçi ve acente ağı, gerekse yurtdışı şirketleriyle sektöründe lider bir lojistik hizmet sağlayıcı olarak CANMAR, bugün komple, intermodal, grupaj ve proje taşımalarında müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

Lojistik faaliyetlerin önemli bir bölümünün gerçekleştiği karayolu taşımacılığında, uluslararası seviyede kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirebildiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere, rotalara ve ülkelere göre özel çözümler üretebiliyoruz.

İstatistikler ve Grafikler

Şu anda Türkiye ve Avrupada'da mevcut olan en iyi lojistik ve nakliye hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. En son iletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan ve onlarca yıllık deneyimle bir araya gelen kalifiye personelimiz, tüm yüklerin mümkün olduğunca güvenli, emniyetli ve hızlı bir şekilde sevk edilmesini, nakledilmesini ve teslim edilmesini sağlar.

Kurumsal Gönderiler

Canmar Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize kurumsal gönderiler alanında hizmet vermekteyiz.

Gümrükleme

Canmar Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize gümrükleme alanında hizmet vermekteyiz.

chart
Çözümlerimizden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi için

Bizimle iletişime geçin..

Bize Ulaşın..


Neden Biz ?

Her gün müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışarak günümüzün karmaşık, belirsiz dünyasında aynı vizyonu sürdürmeye devam ediyoruz! Bu süre zarfında, depolama ve yük taşımacılığı ile ilgili tüm hizmetlerde uzmanlaştık. Dünyadaki tüm büyük havayolları ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Uluslararası tedarik zincirleri dünyası, sayısız bilinmeyen riskler ve zorluklar içerir.

Gerçek Zamanlı İzleme

Kapsamlı uygulamalarımızla müşterilerimizin tedarik zincirlerinin tamamen uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Depo Depolama

Ürününüze, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak depo faaliyetleri sağlıyoruz.

Hizmet Detayları

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

background
Sizin Paketiniz, Sizin Kurallarınız

Zamandan Tasarruf Sağlayan Dijital Nakliye !

Randevu Oluştur.