background

Depolama Hizmeti

Depolama Hizmeti

CANMAR Uluslararası Nakliyat, filosunda bulunan 90 m3 taşıma hacmine ve max 24 ton. istiap haddine sahip araçlar ile tüm Avrupa’ya, taşıma süresi olarak havayolu taşımasına alternatif hızlı kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Başarılı depo yönetim uygulamalarını güncel teknoloji sistemlerine entegre ederek geleceğin lojistiğine yönelik adımlar atmaktadır. İzmir lojistik merkezimizde müşterilerimizin depolama organizasyonu, ihracat yüklemeleri, serbest depolama hizmetleri sunmaktadır.

Alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile lojistik operasyon sürecinde ihtiyaç duyulan tüm gümrük işlemleri, ön müsaadelerin alınması süreçlerinde gümrük prosedürüne uygun hareket ediyor, müşterilerimizin zamandan kazanmasını sağlıyoruz.

Tamamen Avrupa standartlarına uygun olan depomuz; 4000M2 kapalı, 8000M2 açık alana sahiptir. Yangın söndürme sistemleri, 24 saat online takip edilebilen IP kameralar, yangın hidrantları tam otomatik yükleme rampaları ile siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktadır.

Lojistik Depolama Çözümleri

Lojistik anlamda çözüm ortağı arayışlarınızın farklı kıstasları olabilir. Bilhassa günümüzde bunun daha da ileri seviyeye taşındığını görmekteyiz. Bir dönem için yalnızca nakliye ve taşımacılık hizmetleriyle özdeşleşmiş olan yerli lojistik firmalarının profesyonel bir vizyona kavuştuğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Şirket olarak yurtiçi ya da yurtdışı nakliye hizmetlerinin problem yaşanmadan yapılabilmesi mümkün olabilir. Fakat pek çok müşterinin ürün veya hizmet akdini gerçekleştirmek için depolama hizmetlerine de ihtiyaç duyduğu bilinen bir gerçektir.

chart
Canmar Depolama

Genel olarak firmaların sağladığı hizmetlerde gün, hafta veya ay gibi periyotlarla ürünlerinizin nakliye öncesi veya sonrası stoklanma durumu mümkün kılınıyor. Özellikle tüketim toplumu olarak nitelendirilen ve Türkiye’nin de içlerinde bulunduğu ülkelerde lojistik depolama firmaları büyük bir rol oynamaktadır.

İthal edilen ürünlerin çok büyük bir çoğunluğu nakliye sonrasında depolama tesislerine ulaşmaktadır. Bu karayolu lojistik hizmeti veya denizyolu lojistik hizmeti gibi ayrımlardan uzak bir şekilde sektörün vazgeçilemez bir yönüne dönüşmüştür. Aynı durum yurtiçi veya yurtdışı nakliye ve taşımacılık hizmeti yapan ya da ihracat üzerine çalışan firmalarda da geçerlidir. Çünkü bir ürünün son tüketiciye doğru şekilde ulaşabilmesini sağlamanın en büyük kaidesi depolama ve stok yönetimidir.

İZMİR Kemalpaşa’ da bulunan, Kendi CANMAR Depolama ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Neden Biz ?

Her gün müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışarak günümüzün karmaşık, belirsiz dünyasında aynı vizyonu sürdürmeye devam ediyoruz! Bu süre zarfında, depolama ve yük taşımacılığı ile ilgili tüm hizmetlerde uzmanlaştık. Dünyadaki tüm büyük havayolları ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Uluslararası tedarik zincirleri dünyası, sayısız bilinmeyen riskler ve zorluklar içerir.

Gerçek Zamanlı İzleme

Kapsamlı uygulamalarımızla müşterilerimizin tedarik zincirlerinin tamamen uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Depo Depolama

Ürününüze, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak depo faaliyetleri sağlıyoruz.

Hizmet Detayları

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Hizmet detayları ile ilgili gerekli tag, script ve zengin içerikli makaleler ve detaylı açıklama..

Müşterilerimizin tesislerinde ham maddenin tedariğinden, ürünün son kullanıcıya teslimine kadar geçen tüm sürecin yönetimini gerçekleştirmekteyiz.

Üretim lojistiği faaliyetlerimizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Malzeme ihtiyaç planlamasının yapılması
Ham maddenin teslim alınması, kontrolü ve üretim tesisinde paketlenmesi
Üretim tesisindeki depo alanlarının yönetimi
Üretim hattında kullanılacak malzemelerin hazırlanması, sıralanması
Üretim hattının beslenmesi
Hatlar arası yarı mamul transferinin yapılması
Üretim hattından bitmiş ürünlerin teslim alınması
Üretim hattından bitmiş ürünlerin dizilmesi, paletlenmesi ve barkodlanması
Sipariş yönetimi
Envanter yönetimi
Nakliye planlaması
Ürünlerin araç veya konteynerlere yüklenmesi